• देश

  दुबईबाट आएका भारतीय नागरिकको साथबाट १ किलो सुन बरामद

    ओमकार टाइम्स


  काठमाडौं।  संयुक्त अरब ईमिरेट्स यूएईको दुबईबाट काठमाडौं आएका एक भारतीय नागरिकको साथबाट प्रहरीले १ किलो सुन बरामद गरेको छ।

  अर्धठोस अबस्थाको सुनको निलेर पेटमा रहेको सुनसहित प्रहरीले भारतीय नागरिक ३१ वर्षीय राहुन रेमानानलाई पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  राहदानी नम्बर भी ११२२८९० वाहक रेमानान शनिबार बिहान फ्लाइ दुबईको उडानमार्फत् दुबईबाट काठमाडौं ओर्लिएका थिए। विमानस्थलको आगमन कक्षको एक्सरे मेसिनमा चेकजाँच गर्दा उनको पेट शंकास्पद देखिएपछि प्रहरीले काठमाडौं मेडिकल कलेजमा लगेर एक्सरे गराएको थियो।

  एक्सरे गर्दा पेटमा ठोस पदार्थ रहेको भेटिएपछि प्रहरी बृत्त गौशालामा लगेर सौच गराउँदा मलद्वारबाट बेलनाकार देखिने अर्धठोस सुनको ४ वटा डल्ला फेला परेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ। सुनसहित पक्राउ परेका उनको सन्दर्भमा थप अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस