• मुख्य

  पुर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहको आज जन्मदिन, शुभकामना दिनको भिड

    ओमकार


  काठमाडौं- पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहको आज जन्मदिन परेको छ । उनक‍ो जन्म १ अक्टोबर, १९७६मा भारतको राजस्थान सिकरमा भएको हो । यसै आधारलाई मानेर पूर्वयुवराज्ञी हिमानी शाहले आफ्नो ४४ औं जन्मदिन साथि भाई इस्टमित्र आफन्तका साथ मनाउँदैछिन् ।

  हिमानी भारतको राजस्थानको सिकरमा पूर्व सूर्यबंशी राजकूलका राजा बिक्रम सिंह र रानी बिपुला सिंहको कोखबाट जन्म लिएकी हुन् । हिमानीको सन् २००० मा पूर्वयुवराज पारससँग बिहे भएको थियो ।

  उनले छोरा हृदयेन्द्र शाह, र छोरीहरू पूर्णिका शाह, एवं कृतिका शाहलाई जन्न दिएकी हुन् । उनले प्राकृतिक विपत्तिमा परेकालाई सहयोग गर्न ‘दैवी प्रकोप उद्धार कोष’ स्थापना गरेक छिन् ।हिमानी ट्रष्टकी अध्यक्ष समेत रहेकी उनि ४४ वर्ष लाग्दा पनि उतिकै सुन्दर देखिएक छिन् ।उनको जन्म दिनमा आज उनलाई शुभकामना दिनेको भिड लागेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस