• राशिफल

  पाथिभरा मातालाई सम्मान स्वरुप एक सेयर गरि हेर्नुस् आज भदौ १८ गतेको राशिफल

   


  आज श्री शाके १९४१ बि.स.२०७६ साल भदौ १८ गते बुधबार इश्वी सन २०१९ सेप्टेम्बर ४ तारीख भाद्र शुक्लपक्ष षष्ठी तिथी स्वाती नक्षत्र ब्रह्म योग प्रातः ५:४९बजे सम्म पश्चात ऐन्द्र योग कौलव करण चन्द्रमा तुला राशिमा आनन्दादि योगमा धुम योग परिधावीनाम संवत्सर सुर्य दक्षिणायन बर्षा सूर्य षष्ठी – ज्यो.प. सरोज घिमिरे

  मेष राशि – चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ
  ब्यापार ब्यवसाय को क्षेत्रमा मध्यम दिन रहेको छ । तपाईले कसैमाथी गरेको बिश्वासमा बिश्वसघात हुन सक्छ । सामान्य कार्यमा अधिक श्रम र समय ब्यतित हुन सक्नेछ । प्रेमी प्रेमिकाको बिच सामान्य मनमुटाब रहन सक्छ । पारीवारिक साथ सहयोग प्राप्त रहनेछ । अध्यन अध्यापनमा समय उत्तम रहेकोछ ।

  बृष राशि – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो
  प्रिय ब्यक्ति को भेटले मन प्रशन्न रहला । मनमा चन्चलताले बास गर्नाले सहि निर्णय गर्न नसकीएला । प्रतिस्पर्दाजन्य कार्यमा सजग रहनु उत्तम रहनेछ । स्वास्थमा सामान्य तनाव उत्पन्नहुन सक्नेछ । आजको सामान्य खर्चले भोलिलाई फाईदा मुलक हुनेछ । तात्कालिन आर्थिक अभाबको सामना गर्नु पर्नेछ ।

  मीथुन राशि – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह
  साझेदारी कामको आम्दानि भने उत्तम रहनेछ । बौधिक क्षेत्रको बिकाशले तपाईको मान सम्मानमा बृद्यि गर्नेछ । कार्य क्षेत्रको गडबढीले गर्दा मनमा सामान्य डरको बास रहनेछ । सामान्य अप्रिय खबरले मानसिक चिन्ता ब्यहोर्नु पर्ला । बौधिक ब्यत्तित्वहरुको साथ सहयोग प्राप्त रहनेछ । आय आर्जनका निम्ती समय राम्रो रहेकोछ ।

  कर्कट राशि – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो
  तपाईको प्रगतिमा आरीस गर्ने हरुबाट बच्नु पर्ला । पारीवारिक साथ सहयोग बाट कार्य सम्पादनमा मद्दत पूग्नेछ । परीश्रम अनुरुप फल प्राप्ति नहुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनसक्छ । सबारी साधनको प्रयोगमा ध्यान लिनु होला ।सभासम्मेलनजन्य कार्यमा सामान्य मानसम्मानको प्राप्ती हुनेछ ।

  सिंह राशि – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे
  प्रिय खबर द्वारा मन प्रशन्न रहला । मित्रजनको साथ सहयोग भरपुर प्राप्त रहनेछ । मानसिक चन्चलताले गर्दा कार्य सम्पादनमा सामान्य झन्झट ब्यहोर्नु पर्ला । भौतिक स्रोत साधनको प्रयोग मा समय ब्यतित रहन सक्छ । मित्र तथा दाजुभाईहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

  कन्या राशि – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो
  मित्रहरुको साथ सहयोग बाट बिग्रन लागेको काममा सफलता प्राप्त हुनेछ । बिश्वासिला ब्यत्तित्वहरुबाट धोकाहुनसक्नेछ । खानपानका कारण स्वास्थमा सामान्य समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । कोध्रको कारण मानसीक चिन्ता रहन सक्छ । बाणीका कारण आफन्त जनहरु सगँको सम्बन्धमा सामान्य तनाव उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

  तुला राशि – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते
  साधारण चोट पटक लाग्न सक्ने सम्भाबना रहेको छ । साजेदारी काममा हात नहालेकै बेस हुने छ । मनमा आट र शाहस को कमिले कार्य सम्पादनमा झन्झट ब्यहोर्नु पर्ला । शारिरिक आलस्यता ले सताउने छ । जिवन साथिको साथ सहयोग द्वारा ब्यापार ब्यवसायका क्षेत्रमा मनग्य लाभ प्राप्त रहनेछ ।

  बृश्चिक राशि – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु
  मनोबिलासिताका सामानहरुमा सामान्य खर्चहुन सक्ने सम्भाबना रहेको छ । कार्यसम्पादनमा झन्झट हुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनेछ । सामाजिक कार्यमा सहभागीता जनाउने अवसर प्राप्त रहनेछ । खराब संंगतको कारणले कार्य क्षेत्रमा सामान्य झन्जट ब्यर्होनु पर्ला । प्रतिश्पर्दा जन्यकार्यमा बिशेष सजग रहनु होला ।

  धनु राशि – ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे
  निर्णय गर्ने क्षमतामा बृद्धि हुनेछ । नयाँ मित्र सगँको भेट वा प्रिय खबरले मन प्रशन्न रहनेछ । तपाईको सानो कमजोरीको फाईदा अरुले लिन सक्ने छन । रचनात्मक कार्य तथा मनोरञ्जनका क्षेत्रमा समय ब्यतित रहनेछ । मेहेनत र परीश्रम को कदर हुन सक्ने योग रहेको छ । आम्दानीका दीर्घकालिन श्रोतहरु फेला पर्नेछन ।

  मकर राशि – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि
  पारीवारिक सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । आफ्नो कुसलताले गर्दा आम्दानिको क्षेत्र सबल रहने छ । आफन्त जनको साथ सहयोग बाट कार्य सम्पादनमा मदत पुग्नेछ । स्थीर क्षेत्रमा गरीएको लगानि उत्तम साबित रहनेछ । सभा सम्मेलनमा सरीक हुने अबसर प्राप्त हुनेछ । भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा समय ब्यतित रहनेछ ।

  कुम्भ राशि – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द
  लगानिको क्षेत्रमा सजग रहनु पर्ने दिन रहेको छ । कार्य सम्पादनमा ढीलाई हुनाले सामान्य अप्जस सहनु पर्ला । यात्रा सामान्य झन्झटमय रहन सक्नेछ । अरुको बसमा गरीएको कार्यले मनमा खिन्नता उत्पन्न हुनेछ । बल तथा प्रराक्रमका बृद्धिहुने योग रहेकोछ । नयाँ मित्रजनहरु सगँको भेटघाटले मन प्रशन्न रहनेछ ।

  मिन राशि – दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि
  सामान्य चोटपटकको सामना गर्नु पर्न सक्छ । शारीरिक आलस्यातले गर्दा गरीरहेको काम को क्षेत्रमा अपजस सहनु पर्ला । भोज भतेरजन्य कार्यमा सहभागीताको समय रहेकोछ । मान्य जनको साथ सहयोग पुर्ण रुपमा प्राप्त नहुनाले मनमा खिन्नता बोध हुनेछ । बिश्वासिला ब्यतिहरुबाट सामान्य धोका हुन सक्नेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस