• समाचार

  रेशम चौधरी बिरामी, डिल्लीबजार कारागारबाट वीर अस्पताल पुर्‍याइयो

    ओमकार टाईम्स


  काठमाडौँ : टीकापुर हत्याकाण्डका मुख्य आरोपी रहेका कैलालीबाट निर्वाचित प्रतिनिधिसभा सदस्य रेशम चौधरीलाई वीर अस्पताल लगिएको छ ।

  डिल्लीबजार जेलमा रहेका निलम्बित सांसद चौधरीको खुट्टा सुन्निएपछि उपचारका लागि अस्पताल लगिएको हो । डिल्लीबजार कारागारका जेलर गणेश आचार्यका अनुसार चौधरीको खुट्टा सुन्निएको र ज्वरो पनि आउन थालेपछि अस्पताल लगिएको हो । चौधरी २०७५ पुस १९ गते जेल चलान भएका थिए ।

  कैलालीको टीकापुरमा २०७२ भदौ ७ गते सात प्रहरीसहित आठ जनाको ज्यान जाने गरी भएको हिंसात्मक घटनामा संलग्नताको आरोपमा चौधरीविरुद्ध ज्यान मुद्दा दायर भएको र कैलाली जिल्ला अदालतको फैसलाले जन्मकैद भुक्तान गरिरहेका छन् ।

  घटनालगत्तै फरार रहेकै अवस्थामा राष्ट्रिय जनता पार्टीबाट उम्मेदवारी दिएका चौधरी प्रतिनिधिसभा सदस्यमा निर्वाचित भएका थिए । जेलमै रहँदा प्रतिनिधिसभा सदस्यको शपथ लिएका उनी फौजदारी कसुरमा सजाय पाएकाले निलम्बित अवस्थामा छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस