• राशिफल

  हेर्नुहोस वि.सं.२०७७ असार -२८, आइतवारको राशिफल

    ओमकार टाइम्स


  वि.सं.२०७७ असार -२८, आइतवार, ई.सं.२०२० July -१२,शक संवत्-१९४२,नेपाल संवत्-११४० दिल्लागा,प्रमादी,उत्तरायण,ग्रीष्म, श्रावण कृष्णपक्ष तिथि-सप्तमी , १४:५२ बजे उप्रान्त अष्टमी,नक्षत्र-उत्तरभाद्रपदा , ०८:२६ बजे उप्रान्त रेवती,योग-अतिगण्ड , २२:३९ बजे उप्रान्त सुकर्मा, करण , वव १४:५२ बजेदेखि वालव , २७:५२ बजे उप्रान्त तैतिल,चन्द्रराशि-मीन,आनन्दादि योग-स्थिर, सूर्योदय-५:१८, सूर्यास्त-१९:००, दिनमान-३४ घडी १७ पला,पञ्चक। व्रत/पर्व-रवि सप्तमी व्रत,अष्टमी व्रत।

  मेष (चू,चे,चो,ला,लि,लू,ले,लो,अ) – बोलीको अनर्थ लाग्न सक्छ विचार गर्नुहोला,बिबादिद काममा लगनशीलताले मात्र परिस्थितिलाई बदल्न सक्छ,धेरै बोल्दा बिबाद पारिनेछ,आजको शुभ अंक १ रहेको छ।

  बृष (ई,ऊ,ए,ओ,वा,वी,वू,वे,वो) –उधोग क्षेत्रमा गरेका कामबाट तत्काल फाइदा उठाउन मुस्किलै पर्नेछ,स्वार्थमा लोभिने हुदाँ झुटो आरोप लाग्न सक्छ, आजको शुभ अंक ४ रहेको छ ।

  मिथुन(का,की,कू,घ,ङ,छ,के,को,हा) –नसोची दियको बोलि वचनले गर्दा अफ्ठेरोमा परिनेछ,बोलीमा सुधार गरि गोपनीयतामा ख्याल गर्नुहोला, सामाजिक कार्य सफल भइनेछ,आजको शुभ अंक ७ रहेको छ ।

  कर्कट(ही,हू,हे,हो,डा,डी,डु,डे,डो) –जटिल काममा पनि प्रयत्न गर्दा सकारात्मक संकेत प्राप्त हुनेछ,रोकिएका काम बन्ने र नयाँ काम सुरु गर्ने समय छ, चुनौतीभित्र अवसर खोज्ने समय छ,आजको शुभ अंक ३ रहेको छ ।

  सिहं(मा,मी,मू,मे,मो,टा,टी,टू,टे) –काममा कमि कमजोरीले गर्दा अरूले फाइदा उठाउने कोसिस गर्नेछन्,बोलि वचनमा सुधार गर्नु होला,अप्ठ्यारा परिस्थितिलाई सहज बनाउन निकै मेहनत गर्नु पर्नेछ,आजको शुभ अंक ९ रहेको छ ।

  कन्या(टो,पा,पी,पु,ष,ण,ठ,पे,पो)–आर्थिक अभावले गर्दा पारिवारिक विवाद बढ्ने छ,मान–सम्मानमा आघात पुग्नेछ र बोलीको गलत अर्थ लाग्नेछ, झुटो आरोप लाग्न सक्छ,मन मिल्ने साथी संग भेट हुनेछ, आजको शुभ अंक ४ रहेको छ ।

  तुला-रा,री,रु,रे,रो,ता,ती,तू,ते) –बोलीको गलत अर्थ लाग्ने र मान–सम्मानमा आघात पुग्नेछ,सत्य वचन तथा दरिलो अडानले गर्दा सफल भइनेछ, स्वाथ्यमा हुने समस्याले गर्दा महत्व पूर्ण काम बिग्रेनेछ,आजको शुभ अंक ५ रहेको छ ।

  बृश्चिक (तो,ना,नी,नू,ने,नो,या,यी,यू)–समय दिन नसक्दा बन्न लागेको काम बिग्रन सक्छ,बोलीको गलत अर्थ लाग्नाले पारिवारिक विवाद बढ्ने छ, पारिवारिक झगडाले गर्दा शत्रुहरु हावी हुनेछन,आजको शुभ अंक ८ रहेको छ ।

  धनु(ये,यो,भा,भी,भू,ध,फा,ढा,भे)–समयले साथ दिनेछ व्यपार लागि सफलदायी रहनेछ,आफ्नो स्वामित्वका वस्तुमा अरूले दाबी गर्न सक्छन्, यात्रा गर्दा विचार गर्नु होला अप्रिय घटना हुनसक्छ,आजको शुभ अंक १० रहेको छ ।

  मकर(भो,जा,जी,जू,जे,जो,ख,खी,खू,खे,खो,गा,गी) –अप्ठ्यारा परिस्थितिलाई समेत सहज बनाउन सकिनेछ,पति पत्नी बिचमा मन मुटाव हुनेछ, स्वार्थमा लोभिने हुदाँ रोजगारी अवसर मा गुमाइनेछ,आजको शुभ अंक ६ रहेको छ ।

  कुम्भ(गू,गे,गो,सा,सी,सू,से,सो,दा)–साहसी काम गरेर अरूको परिवारको मन जित्न सकिनेछ,आफन्तको कारण विवादमा परिनेछ,साथी भाई संग चनाखो रहनु होला, आजको शुभ अंक ७ रहेको छ

  मीन(दी,दू,थ,झ,ञ,दे,दो,चा,ची) – नसोची बोल्ने बानीले काम बिग्रिनेछ,कृषि,पशुपालन तथा व्यापारमा फाइदा हुनेछ,साझेदारीको काममा विवाद हुदा शत्रुले फाइदा उठाउनेछन, आजको शुभ अंक २ रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस