• राशिफल

  आजको राशिफल : २०७९ साल असोज ७ गते शुक्रबार

    ओमकार टाइम्स


  आज ७ असोज २०७९, शुक्रबार । तद्नुसार सेप्टेम्बर महिनाको २३ तारिक २०२२ । आश्विनकृष्ण पक्ष त्रयोदशी तिथि, गर करण, मघा नक्षत्र, सिद्ध योग र चन्द्रमा सिंह राशिमा रहेको छ ।

  आज बिहान सूर्योदय ५ः५२ मा भएको छ भने सूर्यास्त ६ः०० बजे हुनेछ। आजका देवता कार्तिकेय र ग्रहदेव केतु हुन्। शुक्रबार यात्रा र विदेश यात्राका लागि शुभ हुनेछ। आज बिहान ११ः३३ देखि १२ः२१ सम्मको समय उत्तम रहेको छ। आजको दिन ऋण दिनको लागि अशुभ रहेको छ। आजको दिन कसैसँग विवाद नगर्नुहोला ।

  मेष (चु.चे.चो.ला.लि.लु.ले.लो.अ)
  मेष राशिका जातकका लागि रोजगारीको क्षेत्रमा नयाँ सफलता प्राप्त हुनेछ। आजको दिन नजिकको विष्णु, शिव मन्दिरमा यात्रा गर्दा मनमा खुसियाली छाउने छ। बिहानै सूर्योदयको दर्शन गरेर काम शुरु गर्दा दिनभर गरिने कार्यमा सफलता प्राप्त हुनेछ। यात्रा निकै फलदायी हुनेछ।

  वृष (इ.उ.ए.ओ.वा.वि.वु.वे.वो)
  व्यापारबाट अर्थलाभ हुनेछ । सकारात्मक सोचले मात्र दैनिक काम गर्दा मनमा खुसी छाउनसक्छ। अनावश्यक आरोप लाग्नसक्छ। कुनै कुरा बोल्दा विचार गर्नुहोला। मौन रहनु उत्तम हुनेछ।

  मिथुन (क.कि.कु.घ.ङ.छ.के.को.ह)
  आजको दिन परिवार र आफन्तजनले सहयोग दिनेछन्। आज सकारात्मक सोच मात्र राखेर काम गर्नुभयो भने मनमा खुसियाली छाउने छ। कसैले लगाएको आरोपको विषयमा विवाद नगर्नु नै वेश हुनेछ । मौन रहनु निकै फलदायी रहेको छ।

  कर्कट (हि.हू.हे.हो.डा.डि.डु.डे.डो)
  आजको दिन शुभ रहेको छ। आफ्नो कार्य कुशलता देखाउन सक्नुहुनेछ। त्यसैले आजको दिन आर्थिक र सामाजिक समस्या समाधान हुनेछ। आजको दिन कर्कट राशिका जातकले कसैसँग विवाद र झगडा नगर्नुहोला। कसैसँग विवाद भयो भने तपाई र तपाइँसग विवाद गर्ने दुवै व्यक्तिको हानी हुनसक्छ।

  सिंह (मा.मि.मु.मे.मो.टा.टि.टु.टे)
  यात्रा गर्नुभन्दा पहिले राहुकाल छलेर मात्र शुभ साइतको समयमा यात्रा गर्नुहोला। परिवारका सदस्यले अनावश्यक आरोप समेत लगाउनसक्नेछ। आजको दिन सिंह राशिका जातकले कम बोल्नु, मौन रहनु नै बुद्धिमानी हुनेछ। अध्यामिक यात्राले फाइदा हुनेछ। बिहान सूर्योदयको दर्शन गर्नुहोला। चन्द्रमाको साथ रहेको छ।

  कन्या (टो.प.पी.पू.ष.ण.ठ पे.पो)
  कन्या राशिका जातकका लागि आजको दिन आफन्तसँग सम्बन्धमा चिसो पन आउन सक्छ। स्वास्थ्यमा प्रतिकुल असर पर्ने देखिन्छ। अध्ययन अध्यापनबाट सफलता हात लाग्नेछ। आजको दिन कन्याहरुलाई केही खानेकुरा दिनु उत्तम हुनेछ। कुनै देवीको मन्दिरमा यात्रा गर्दा पनि हुन्छ। बालिकालाई भोजन गराउनुहोला।

  तुला( रा.री.रु.रे.रो.ता.ती.तु.ते)
  आजको दिन शुरु गरेको काम सफल हुनेछ। कुनै कामको शुरुवात गर्नुभएको छ भने त्यो कामको सम्पादन पूरा गर्नका लागि मेहनतपूर्वक लाग्नुहोला। कुनै काम बीचमा छोडेको छ भने त्यो कामका पुरा नहुँदा मनमा चिन्ता भइरहन्छ। अर्थहानी हुन सक्नेछ।

  वृश्चिक (तो.ना.नि.नु.ने.नो.या.यि.यु)
  वृश्चिक राशिका जातकका लागि आज कार्यायोजनाअनुसार काम गर्नुभयो भने सफलता मिल्नेछ। चन्द्रमाको साथ छ, सूर्योदयको दर्शन र जल अभिषेक गर्नु गर्दा सोच अनुसार काम बन्नेछ । देवालयको नाम स्मरण मात्रले पनि मनमा शान्ति मिल्नेछ। अध्यात्मिक सेवामा केही समय दिनुभयो भने तपाईको कार्यमा सफलता मिल्नेछ ।

  धनु (ये.यो.भा.भी.भु.ध.फा.ढ.भे)
  धनु राशि भएका व्यक्तिका लागि आजको दिन ग्रहहरु बलिया छन् । त्यसैले आजको दिन तपाईले सोचअनुसारको काम हुनेछ। सन्तानबाट सुख र स्त्रीजातिको साथ सहयोगले तपाईले राम्रो काम गर्नुहुनेछ। यात्रामा सफलता मिल्नेछ। यात्रा गर्दा प्रयोजनमूलक यात्रा मात्र गर्नुहोला। सामुहिक यात्राले तपाईहरुको लागि मनोरञ्जन दिनेछ ।

  मकर (भो.जा.जी.जू.जे.जो.ख.खि.खु.खे.खो.गा.गी)
  आजको दिन मान सम्मान मिल्ने छ। बिहानको सूर्योदयको दर्शन गरेपछिको दिन त उत्तम हुनेछ । आजको दिन देवस्थलको दर्शन गर्नाले मनमा प्रसन्नता छाउनेछ । अर्थलाभका कामबाट मानमा हर्ष छाउने छ । व्यापार ब्यबसायबाट सफलता प्राप्त हुनेछ । आजको यात्रा निकै फलदायी हुनेछ ।

  कुम्भ (गु.गे.गो.सा.सी.सु.से.सो.द)
  व्यापारबाट प्राप्तबाट धनलाई सामाजिक सेवामा खर्च गर्नुहोला । सामाजिक सेवा गर्दा मानसम्मान मिल्नेछ। आजको दिन व्रत गर्दा तपाईको मनमा थप शक्ति मिल्नेछ । आज कसैसँग पनि अनावश्यक विवाद नगर्नुहोला। साँझको समयमा यात्रा नगर्नुहोला। शिवालय यात्रा गर्दा उत्तम हुनेछ ।

  मीन (दी.दु.थ.झ.ञ.दे.दो.च.ची)
  सूर्योदयको दर्शन गरेर मात्र दिनको सुरुवात गर्नुहोला। सकारात्मक सोच र अध्ययन अध्यापनमा मन लाग्नेछ । मीन राशिका जातकका लागि अध्यापन, लेखनमा रुचि बढ्नेछ । व्यापार व्यवसायमा हानी हुनसक्नेछ । आज व्रत गरेर, मौन रहेर नियमित काममा एकचित्त भएर लाग्नु वेश हुनेछ। आजको दिन आत्मसमीक्षा गर्नु उत्तम हुनेछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस